Jaki samochód powinieneś wynająć?

Czasami wybór może okazać się przytłaczający. W końcu liczne rodzaje samochodów, ich modele, przydatne funkcje mogą zawrócić w głowie komuś, kto nie do końca zna się na motoryzacji.

Wybierając samochód do wynajęcia, dobrze jest mieć szeroki wybór, ale również warto zawęzić wyszukiwanie, aby szybciej i łatwiej znaleźć odpowiedni pojazd. Spełnienie określonych wymogów jest w końcu kluczem do zmaksymalizowania poczucia komfortu podczas jazdy.

Na początku każdych poszukiwań, należy zadać sobie 3 podstawowe pytania. Odpowiadając na nie, intuicyjnie ocenisz, który samochód jest dla Ciebie najlepszy i sprawnie podejmiesz decyzję.

Wybierz odpowiedni samochód na wynajem

Ilu pasażerów przewidujesz?

Jeśli planujesz podróż w dużym gronie, musisz zaopatrzyć się w pojazd, który ma wystarczającą ilość miejsc dla pasażerów… Jednak nie rób tego kosztem komfortu. Przykładowo, jazda samochodem kompaktowym w pięć osób może być udana, ale trasa przebiegałaby o wiele przyjemniej, dzięki dodatkowemu miejscu w SUV-ie lub Vanie.

 

Ile potrzebujesz miejsca na bagaż?

Zastanawiając się nad przestrzenią dla pasażerów, nie zapomnij też o miejscu na swoje rzeczy. Jeśli podróżujesz z nieco większym bagażem niż ten podręczny, powinieneś rozważyć pojazd z przyzwoitym bagażnikiem lub przestrzenią bagażową. Jeśli planujesz skromną podróż w towarzystwie jednej torby, wystarczy Ci samochód kompaktowy

Przeczytaj także: Podróż samochodem – 30 rzeczy, o których nie możesz zapomnieć

 

Jaki jest Twój budżet?

Niezależnie od tego, czy chcesz się kurczowo trzymać określonego przedziału cenowego, czy też zależy Ci na luksusowym samochodzie – część wypożyczalni samochodów mają zróżnicowaną ofertę, która pozwala wybrać pojazd w każdym budżecie

W celu oszczędzenia pieniędzy, warto rozejrzeć się za samochodem z napędem hybrydowym

Przeczytaj także: Kiedy najlepiej wynająć samochód?

 

Szeroka oferta samochodów

WYNAJMIJ W JUKOM

 

Jaką wypożyczalnię samochodów wybrać?

W JUKOM zarezerwujesz swój wymarzony samochód ON-LINE. Wybierz model, dogodny termin i dodatkowe akcesoria, a następnie zaplanuj najlepszą podróż w historii. Bez ryzyka i zmartwień o stan pojazdów – każdy z nich jest na bieżąco serwisowany i dezynfekowany zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

Przeczytaj także: Koszty wynajmowanego samochodu

 

Wynajmij samochód na terenie Śląska i Małopolski i ciesz się najnowszą technologią w atrakcyjnych cenach. Płynna jazda, czujniki parkowania, kamery cofania, a nawet kamery weryfikujące czy kierowca patrzy na drogę – właśnie to znajdziesz w ciągle powiększającej się flocie Jukom. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Autor: