Samochód na wynajem – pełna kontrola bezpieczeństwa

Czy jest coś gorszego od prowadzenia nieserwisowanego samochodu, który od dawna nie był na profesjonalnych zabiegach, dbających o jego czystość? Myślimy, że nie… Zwłaszcza jeśli auto jest wypożyczone.

Wynajem samochodu to nie przelewki. Przeciętne wypożyczone auto pokonuje około 3000 km miesięcznie, zatem jego żywotność wynosi średnio 24 miesiące (lub 70 000 km), w zależności od sposobu użytkowania, potencjalnych zdarzeń na drodze, zadbania pod kątem technicznym i wizualnym. Pojazd, który jest na bieżąco serwisowany, to gwarancja bezstresowego wynajmu.

Wypożyczalnia JUKOM codziennie dopina wszystko na ostatni guzik. Dbamy o naszą flotę pojazdów, aby dać Klientom całą esencję radości i komfortu z jazdy. Zespół specjalistów czuwa nad konserwacją, a także procesami logistycznymi, które pozwalają na sprawne dostarczenie niezawodnych samochodów, które są zawsze czyste i gotowe do jazdy.

Samochód na wynajem - dla wynajmujących i najemców

Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na działanie zgodnie z wytycznymi serwisowymi producenta. Pozwoli to przedłużyć życie pojazdu, a osoby wynajmujące będą mogły czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo, niezależnie od sytuacji na drodze.

 

Pełna kontrola bezpieczeństwa

  • Opony. Sprawdzanie ciśnienia w oponach, rotacji opon i wyrównania kierownicy.
  • Baterie.  Sprawdzanie i czyszczenie.
  • Olej silnikowy i filtry oleju. Wymienianie przy każdym serwisie pojazdu.
  • Hamulce. Cykliczne sprawdzanie, czyszczenie i regulowanie w stosownych przypadkach.
  • Płyny samochodowe. Regularne wymienianie wszystkich płynów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania wszystkich partii pojazdu (hamulce, układ kierowniczy, skrzynia biegów, spryskiwacze).
  • Czystość (COVID-19). Wynajmowany samochód powinien zawsze dobrze wyglądać – wewnątrz i na zewnątrz. Warto, aby auta były dokładnie czyszczone oraz odkażane po każdym wynajmie, zwłaszcza w trakcie pandemii COVID-19. Zalecamy działanie zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia, a jeśli jest taka możliwość, należy zwrócić uwagę na możliwość rezerwacji pojazdu bezkontaktowo (ON-LINE, telefonicznie).

Wynajęty samochód = komfort

Oprócz konkurencyjnych stawek i atrakcyjnych pakietów usług warto zwrócić uwagę na stan oferowanych pojazdów. Regularne serwisowanie, czyszczenie oraz dezynfekcja nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo czy komfort – pomaga przyczynić się do tego, do czego każda firma i każdy konsument nieustannie dąży… Do absolutnej satysfakcji oraz prestiżu.

Przeczytaj także: Kiedy najlepiej wynająć samochód?

 

Wynajmij wymarzony samochód ON-LINE

WYNAJMIJ W JUKOM

 

Jaką wypożyczalnię samochodów wybrać?

W JUKOM zarezerwujesz swój wymarzony samochód ON-LINE. Wybierz model, dogodny termin i dodatkowe akcesoria, a następnie zaplanuj najlepszą podróż w historii. Bez ryzyka i zmartwień o stan pojazdów – każdy z nich jest na bieżąco serwisowany i dezynfekowany zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

Przeczytaj także: Koszty wynajmowanego samochodu

 

Wynajmij samochód na terenie Śląska i Małopolski i ciesz się najnowszą technologią w atrakcyjnych cenach. Płynna jazda, czujniki parkowania, kamery cofania, a nawet kamery weryfikujące czy kierowca patrzy na drogę – właśnie to znajdziesz w ciągle powiększającej się flocie Jukom. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Autor: