Katowice Airport ważny dla Śląska

Polacy latają coraz częściej. Wakacje, na które dotrą samolotem stały się normą, a kierunki jak Egipt, Tunezja, Grecja czy Włochy w zasięgu ręki. To nie tylko oszczędność czasu - również pieniędzy. Ale przede wszystkim wygoda. To samo dotyczy podróży biznesowych. Równie chętnie pozwalamy sobie na weekendowe „wypady” między innymi do europejskich stolic.

 

 

Dla mieszkańców Śląska bliskość lotniska w Katowicach to ogromne udogodnienie pozwalające na jeszcze więcej. Dogodna lokalizacja sprzyja realizacji planów czy nawet podróżniczych celów, które przed kilkoma laty pozostawały w sferze marzeń. Na lotnisku można znaleźć się w kilkadziesiąt minut, unikając tym samym kilkugodzinnych podróży. Katowice Airport to zdecydowanie ważny punkt dla mieszkańców Śląska. Potwierdzeniem tego jest fakt, że z roku na rok rośnie liczba pasażerów. Plany związane z rozwojem lotniska w Katowicach brzmią obiecująco. Dla podróżujących oznacza to coraz więcej korzyści.

 

Dogodna lokalizacja

Lotnisko w Katowicach jest chętnie wybierane z wielu powodów. Usytuowanie ok. 30 kilometrów od centrum Katowic jest jednym z nich. To wiąże się z bezproblemowym transportem i tym samym dotarciem na lotnisko lub z lotniska. Można postawić na podróż autobusem (choć nie zawsze jest to możliwe), co jednak nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem z powodu bagażu czy ewentualnych przesiadek, a to z kolei wpływa na czas. A ten jak wiadomo – jest na wagę złota.

 

Zarezerwuj auto z odbiorem i zwrotem na lotnisku

WYNAJMIJ AUTO

 

Prosto pod terminal

Co zatem wybrać? Dogodną opcją jest wynajem aut, którym można dotrzeć na lub z lotniska w Katowicach. Oszczędność czasu jest argumentem kluczowym, biorąc pod uwagę zwiększające się tempo życia każdego z nas. Podstawienie auta pod terminal to rozwiązanie, po które warto sięgnąć niemal w każdej sytuacji.

 

Podróżowanie bez granic

Oferowane możliwości – od taniego „latania” po bezproblemowe dotarcie do każdego miejsca dzięki usłudze wynajmu krótkoterminowego to spore udogodnienie zarówno dla osób lubiących odwiedzać różnorodne zakątki świata, jak i przedsiębiorców, którzy często pojawiają się na terenie Śląska na spotkaniach biznesowych. Jak zatem pokazuje doświadczenie – podróżowanie stało się łatwiejsze. I zdecydowanie łatwiej osiągalne.

 

Autor: