Cennik

Wynajem krótkoterminowy

Kwoty brutto (PLN), cena za dobę.

Samochód1 doba2 doby7 dób14 dób30 dób
BMW 118I M pakiet295275230220150
BMW 318i Sportline270250210200135
BMW 730 xDrive550520440415280
BMW X3445420355335225
Bmw X5750700590560375
Ford Mondeo230220210165140
FORD Transit Custom335315265250170
Kia Xceed180175165130110
Opel Insignia300285240225150
Peugeot 2008250235200185125
Peugeot 208 GT250235195185125
Peugeot 3008280265220210140
Peugeot 308 SW220210175165110
Peugeot 5008230220210165140
Peugeot Partner15014013510590
Peugeot Partner Tepee215200170160110
Skoda Octavia240225215170140
Toyota Auris175165160130105
Toyota Corolla220205175165110
Toyota Corolla220205175165110
Toyota Yaris215200170160110


Wynajem długoterminowy

Kwoty brutto (PLN), cena za miesiąc

Samochód12 miesięcy24 miesiące36 miesięcy48 miesięcy60 miesięcy
BMW 118I M pakiet36703620
BMW 318i Sportline32603200
BMW 730 xDrive75707500
BMW X359505900
Bmw X51045010250
Ford Mondeo34003300
FORD Transit Custom42804200
Kia Xceed25502450
Opel Insignia38103750
Peugeot 200830002950
Peugeot 208 GT29652900
Peugeot 300834503400
Peugeot 308 SW25702500
Peugeot 500834003300
Peugeot Partner18201720
Peugeot Partner Tepee24702400
Skoda Octavia35503500
Toyota Auris24502400
Toyota Corolla25102450
Toyota Corolla25102450
Toyota Yaris24502400
Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź