Cennik

Wynajem krótkoterminowy

Kwoty brutto (PLN), cena za dobę.

Samochód1 doba2 doby7 dób14 dób30 dób
BMW 118I M pakiet200190180140120
BMW 318i M pakiet230220210165140
BMW 318i M Pakiet230220210165140
BMW 318i Sportline210200190150130
BMW 730 xDrive410385365295245
BMW X3320300285230190
Bmw X5550520490395330
Ford Mondeo230220210165140
FORD Transit Custom255242230185150
Kia Xceed180175165130110
Opel Corsa16015014011095
Opel Insignia230220210165140
Peugeot 2008185175165135110
Peugeot 208 GT185175165135110
Peugeot 3008215205195155130
Peugeot 308 SW175165155125105
Peugeot 5008230220210165140
Peugeot Partner15014013510590
Peugeot Partner Tepee165155150120100
Toyota Auris175165160130105
Toyota Corolla170160155125100
Toyota Corolla170160155125100
Toyota Yaris165155150120100


Wynajem długoterminowy

Kwoty brutto (PLN), cena za miesiąc

Samochód12 miesięcy24 miesiące36 miesięcy48 miesięcy60 miesięcy
BMW 118I M pakiet28002750
BMW 318i M pakiet34003300
BMW 318i M Pakiet34003300
BMW 318i Sportline30503000
BMW 730 xDrive66006500
BMW X350004800
Bmw X591009000
Ford Mondeo34003300
FORD Transit Custom36003400
Kia Xceed25502450
Opel Corsa20501950
Opel Insignia34003300
Peugeot 200826002550
Peugeot 208 GT26002550
Peugeot 300831003000
Peugeot 308 SW24002350
Peugeot 500834003300
Peugeot Partner18201720
Peugeot Partner Tepee22503008,33
Toyota Auris24502400
Toyota Corolla23502300
Toyota Corolla23502300
Toyota Yaris22502200
Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź