O firmie

Nasza wypożyczalnia powstała z myślą o Was, naszych klientach. Motoryzacja to nasza pasja, ale jeszcze kilka, kilkanaście lat temu nie wiązaliśmy jej ze ścieżką zawodową. Z biegiem czasu zaczęło się to zmieniać.

 

Podobnie jak Wy, korzystaliśmy z usług wypożyczalni. Szukaliśmy, która będzie dla nas odpowiednia i zapewni najlepsze warunki. Zdobywając kolejne doświadczenia, zaczęliśmy się zastanawiać, dlaczego znalezienie idealnej wypożyczalni nie jest proste. Wtedy pojawiła się myśl, żeby stworzyć miejsce, które będzie kojarzyć się z bezpieczeństwem, mobilnością, partnerskim podejściem oraz oszczędnością czasu i pieniędzy. Właśnie tak powstał Jukom. Dzisiaj z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia, wierząc, że rozwój wymaga elastycznego podejścia i zaangażowania.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Tworząc ofertę, skupiliśmy się na Twoich potrzebach i komforcie. Chcemy, aby w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom i była gwarancją bezpieczeństwa i wygody. Stawiamy na nowoczesność i automatyzację – aby zamówić konkretny model, wystarczy kilka kliknięć. Przywiązujemy też dużą wagę do jakości, dlatego decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że wypożyczane samochody są nowe i w pełni sprawne.

 

Co zyskujesz?

Przede wszystkim komfort, przejrzyste warunki i konkurencyjną cenę. Doceniamy rozmowę, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony, że wybrał właśnie Jukom.

 

Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź