Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to dobry wybór dla klientów indywidualnych i firm, którym zależy na wielomiesięcznym użytkowaniu samochodu, najniższych kosztach i oszczędności czasu. Proces związany z krótkim wynajmem nie wymaga złożonych analiz, które są niezbędne np. przy leasingu.


Potrzebujesz auta na kilka lub kilkanaście miesięcy? Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą:

Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Nr telefonu
Samochód
Data od
Data do
Wyślij wiadomość

 

Popularność wynajmu długoterminowego rośnie z każdym rokiem. Stając przed dylematem czy zdecydować się na kredyt, leasing czy wypożyczenie samochodu na dłuższy okres, coraz więcej osób decyduje się właśnie na ostatnią opcję. Wpływ na to mają zarówno atrakcyjne warunki finansowe, jak i usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie, serwis czy zakup opon, które są w cenie wynajmu. Dzięki stałym opłatom raty są łatwe do zabudżetowania. Stanowią koszt uzyskania przychodu, który nie obciąża zdolności kredytowej firmy.

 

Samochody na autostradzie

 

Z wypożyczalnią Jukom masz wszystko pod kontrolą, korzystasz z nowych, dobrze wyposażonych samochodów i możesz zapomnieć o nieprzewidzianych kosztach dodatkowych. W razie kolizji zajmiemy się likwidacją szkód komunikacyjnych i zapewnimy samochód zastępczy. W trosce o komfort i oczekiwania naszych klientów oferujemy szeroki wybór modeli, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy elastyczność i profesjonalne podejście.

 

Skontaktuj się z nami i powiedz, na czym Ci zależy. Nasi doświadczeni konsultanci z chęcią pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

 

Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź