Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. To idealny wybór, jeśli zależy Ci na uproszczonych procedurach i – co za tym idzie – na czasie. Wybierz termin, auto, miejsce odbioru i ciesz się jazdą nawet tego samego dnia!


Potrzebujesz auta na kilka lub kilkanaście dni? Złóż rezerwację przez formularz on-line:

lub zadzwoń pod numer 508 508 818

 

Najczęściej wynajmujemy samochody na krótki okres w sytuacji, gdy samochód klienta jest niesprawny i konieczne jest szybkie zastąpienie go innym. Dzięki sporemu wyborowi komfortowych i ekonomicznych aut wynajem to też dobry wybór na urlop czy wyjazd weekendowy. Szeroka oferta aut dla biznesu sprawia, że również firmy znajdą u nas auta sprawdzające się w podróżach służbowych. Sytuacji, w których samochód jest niezbędny, jest mnóstwo, dlatego do każdej z nich podchodzimy indywidualnie. Mamy doświadczenie i chętnie korzystamy z naszej wiedzy, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Wystarczy zadzwonić, porozmawiać – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

 

Wynajem auta do miasta

 

Z wypożyczalnią Jukom zyskujesz pewność konkurencyjnej ceny i przejrzystych warunków. Oferujemy pewne, dobrze wyposażone samochody i zapewniamy pełną opiekę serwisową. Cena wynajmu krótkoterminowego obejmuje pełny pakiet usług ubezpieczeniowych, włącznie z rozliczeniem ewentualnych szkód komunikacyjnych.

 

Skontaktuj się z nami i powiedz, na czym Ci zależy. Nasi doświadczeni konsultanci z chęcią pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

 

Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź