Wynajem z OC sprawcy

Nikt tego nie lubi, wszyscy musimy sobie z tym radzić. Wystarczy chwila nieuwagi innego kierowcy, aby uszkodzić samochód. Naprawa zajmuje zwykle co najmniej kilka dni i wtedy pojawia się problem, który szybko rozwiązuje wynajem z OC sprawcy.

Potrzebujesz auta z OC sprawcy? Zadzwoń pod numer  508 508 818, a my zajmiemy się resztą.

Przygotuj przed rozmową dowód osobisty, prawo jazdy i numer szkody,


Kolizja, do której doszło nie z Twojej winy pozwala Ci na skorzystanie z bezpłatnego samochodu zastępczego. To komfort, niezależność i pewność, że możesz wykonywać swoje codzienne obowiązki bez dodatkowych wydatków i angażowania innych.

 

Aby otrzymać samochód zastępczy, potrzebujesz kilku niezbędnych dokumentów. Lista może Ci się wydawać długa, ale bez obaw. To wbrew pozorom prosta procedura, a wszystkie formalności załatwiamy sprawnie i szybko. W końcu chodzi o Twoją wygodę.

 

 

Chcąc wynająć samochód zastępczy, przygotuj przede wszystkim nazwę zakładu ubezpieczeń sprawcy i numer szkody. Niezbędny będzie też skan oświadczenia o kolizji lub – w razie interwencji policji na miejscu zdarzenia – numer polisy i numer rejestracyjny sprawcy. Potrzebny będzie również skan dowodu rejestracyjnego Twojego samochodu lub – jeśli został zatrzymany przez policję – skan potwierdzenia o zatrzymaniu.

 

Za dużo tego? Spokojnie – zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić. Powiemy Ci o potrzebnych dokumentach, wytłumaczymy szczegóły i pomożemy w załatwieniu formalności. Pamiętaj, że otrzymane auto będzie tej klasy, co uszkodzone.

 

Polub nasz profil
na Facebook'u
Przejdź